Kombi Servisi

Beyaz eşyalar kullanımı her alanda oldukça destek sağlayan yaşantımızda bizlere faydalı olan gereçler olarak adlandırılır. Tüm beyaz eşyaların hepsinin ayrı bir önemi bulunmaktadır. Kullanıcıların sürekli kullandıkları beyaz eşyalarda sorun yaşamamaları adına zamanında bakım yaptırmaları ve erken müdahalede bulunulması daha kısa sürede sorunun çözümlenmesini sağlayacaktır. Beklenmedik bir sorun oluşması kullanıcıları zor durumda bırakabilir. Bu durumda sizlere Beşiktaş vaillant servisi olarak en kısa zamanda en kaliteli hizmet sunmaya çalışmaktayız. Firmamız sektörde yıllardır arıza, bakım ve yedek parça değişimlerinde gerekli destekleri sağlamak için profesyonel kişiler ile müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadır.

Servisimizden yararlanmak isteyen kişiler müşteri hizmetlerimizi arayarak kombiniz için randevu talebinde bulunabilirsiniz. Temsilcilerimiz sizlere en kısa sürede gerekli destekleri sağlayarak sorununuzun giderilmesinde yardımcı olacaklardır. Ekiplerimiz mesleğinde profesyonel kişilerden oluşan bir kadro ile çalışmaktadır. Kombi, kullanımının öneminin farkında olan servisimiz bu konuda gerekli hassasiyeti göstererek çalışmalarına kaliteli ve hızlı olarak devam etmektedir. Beşiktaş vaillant servisi bakımlarda kısa sürede ve yerinde destek sağlayabilecek donanıma ve tecrübeye sahiptir. Bakımlarda ekstra bir durum söz konusu olmadığı sürece yerinde gerekli çalışmalar yapılır. Arızalarda ise durum biraz daha faklı olmaktadır. Bu konuda da sizlere en hızlı şekilde çözüm sağlamaya çalışan servisimiz beyaz eşyanızın öncelikle arızasının tespiti için ön kontroller yapmaktadır. Yapılan kontrollerden sonra problemin tespiti müşterilerimize de bildirilerek arızanın yerinde ya da atölyelerimize götürülerek çözümlenebileceği hakkında paylaşımlar sağlanmaktadır. Müşterilerimizin onay vermesi durumunda gerekli çalışmalara devam edilmektedir. Arızanın yapım sırasında değişmesi gereken bir parça söz konusu olduğunda bu konuda müşterilerimize bilgilendirmeler yapıldıktan sonra yedek parça değişimleri sağlanmaktadır.

Firmamız sektörde yıllardır en iyi hizmeti sağlamak adına gerekli çalışmaları eksiksiz olarak yapmaya çalışmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet sağlayan bir firma olan Vaillant Kombi tüm ekibi ile bu konuda gerekli özeni ve titizliği göstermektedir. Arızalarda, bakımlarda ve yedek parça değişimlerinde sizlere sağladığımız destek sonrasında da hizmet vermeye devam etmekteyiz. Tekrar aynı sorunu yaşadığınızda sizlere sunduğumuz bir yıllık garanti imkanlarından yararlanabilirsiniz.